Ostatné trestné činy

Za ostatných dvadsaťpäť rokov, počas ktorých pôsobím ako advokátka a obhajkyňa, zostáva skutočne nepatrné množstvo skutkových podstát, v ktorých som neobhajovala klienta. Na vašu obvyklú otázku:“ …už ste sa stretli s takýmto prípadom? Máte v tom skúsenosti?“ bez zaváhania odpovedám áno.

Život ku mne privádza rôznych ľudí, s ich konkrétnymi príbehmi a kauzami. Je vždy na mne ako sa s jedinečnosťou klienta vyrovnám pri obvyklom a štandardnom riešení obhajoby. Snažím sa zohľadniť osobitý prístup, aký si vyžaduje každý z vás, aby sme mohli spoločne nájsť to najoptimálnejšie riešenie práve tej vašej veci.

 

Dopravné nehody

Už som sa stretla skoro so všetkým

Zlo niekedy prichádza pomaly, nenápadne vtieravo, inokedy sa vrúti ako nevítaný hosť. Nech už príde tak alebo onak, zostáva dlho. Udomácni sa v našej mysli, ovládne každú našu minútu a každú našu myšlienku. Teší sa z toho, ako si vychutnávame jeho silu a zákernosť. Jeho podoba sa premietne do strachu, úzkosti, hnevu, zlosti, bezmocnosti alebo zúfalstva. Práve tieto emócie sú častokrát vstupnou bránou pochybení, ktoré majú trestnoprávnu dohru.

Škála trestných činov, v ktorých zastupujem klientov je skutočne široká. Niektoré majú základ v rodinných alebo susedských vzťahoch, iné sa vyvinuli z finančných problémov, z nezvládnutých emócií alebo sklamaní. Všetky však majú svojho spoločného menovateľa, ktorým je  potrebná pomoc. A v týchto chvíľach som tu pre vás.

Rozsudky mojich klientov

Zavolajte mi

+421 (903) 638 942

Máte otázky? Potrebujete advokáta? Neváhajte a kontaktujte ma!

Napíšte mi

Navštívte ma

Jakubovo nám. 13, 811 09 Bratislava

Som tu pre Vás
Pracovné dni:

Na základe telefonicky dohodnutého termínu.

Pon - Pia : 9:30 - 17:00

V iné dni alebo hodiny:

V súrnych prípadoch je možné dohodnúť stretnutie aj mimo vymedzeného času.

Advokátska kancelária JUDr. Jitka Hasíková s.r.o. poskytuje svoje služby v súlade so Zákonom o advokácii  č.586/2003 Z. z. a ďalšími predpismi, ktoré môžete nájsť na stránkach  Slovenskej advokátskej komory, právne služby sú poskytované za odplatu v súlade s vyhláškou MS SR 655/2004 Z. z.. Advokátska kancelária má uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu vzniknutú pri výkone advokátskej činnosti na sumu 1.500.000 Eur.

Podmienky používania

Právne ustanovenia

Zásady ochrany osobných údajov

Všeobecné obchodné podmienky

Mapa stránok
cards