Týranie

Poznaj svoju moc a zistíš kto si. Tyran alebo obeť? Prečo sa vzdávaš v okamihu, ktorý je pre teba tak vzácne rozhodujúci?  Týranie! Prečo plačeš? Kto si a kam utekáš? Kto si? Tyran alebo obeť simulovaného týrania?

Mojou úlohou ani snahou nie je súdiť Vás. Posudzujem zákonnosť a dodržiavanie zákonov. Máte právo na spravodlivý proces a ja mám právo ustrážiť spravodlivosť pre Vás.

týranie

Viete že ...

    • k týraniu nedochádza pri konfliktoch,
    • rola tyrana je nemenná,
    • násilie v tyranizujúcom vzťahu musí eskalovať,
    • tyran sa svojej obete nevzdáva,
    • k útokom dochádza bez určitého cieľa ?

Nie? Ja viem oveľa viac!

Poznať tento problém si vyžaduje čas. Som pripravená Vám ho poskytnúť. Budem Vás počúvať pozorne a sústredene. Ak Vy presvedčíte mňa, prečo by som ja nemala presvedčiť súd ?!

Rozprávajte mi o udalosti presne a chronologicky. Spomeňte si na všetky dôkazy, ktoré by Vám mohli pomôcť. Odpovedajte na moje otázky a ja si zabezpečím všetko ostatné.

Týranie blízkej a zverenej osoby

 

Každá piata žena na Slovensku by mala byť týraná. Zriadili sme nonstop linku pre týrané ženy. Už za prvé dni ju mali využiť stovky žien. Týranie sa na Slovensku šíri ako infekčná choroba. Čo sa deje? Je to naozaj tak? Majú slovenskí muži genetickú predispozíciu k týraniu alebo je problém v niečom inom?

Z praxe viem, že problém týrania sa často začne riešiť pri zistenej nevere partnera, pri návrhu na rozvod, ktorý podal manžel, pri pocite ohrozenia majetkových výhod nepracujúcej manželky. Prečo?

Oslobodzujúci rozsudok môjho klienta

 

Zavolajte mi

+421 (903) 638 942

Máte otázky? Potrebujete advokáta? Neváhajte a kontaktujte ma!

Napíšte mi

Navštívte ma

Jakubovo nám. 13, 811 09 Bratislava

Som tu pre Vás
Pracovné dni:

Na základe telefonicky dohodnutého termínu.

Pon - Pia : 9:30 - 17:00

V iné dni alebo hodiny:

V súrnych prípadoch je možné dohodnúť stretnutie aj mimo vymedzeného času.

Advokátska kancelária JUDr. Jitka Hasíková s.r.o. poskytuje svoje služby v súlade so Zákonom o advokácii  č.586/2003 Z. z. a ďalšími predpismi, ktoré môžete nájsť na stránkach  Slovenskej advokátskej komory, právne služby sú poskytované za odplatu v súlade s vyhláškou MS SR 655/2004 Z. z.. Advokátska kancelária má uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu vzniknutú pri výkone advokátskej činnosti na sumu 1.500.000 Eur.

Podmienky používania

Právne ustanovenia

Zásady ochrany osobných údajov

Všeobecné obchodné podmienky

Mapa stránok
cards