Právne služby online - telefón

Potrebujete rýchlo právnu radu a neviete kam sa obrátiť? Máte čas len večer alebo cez víkend? Potrebujete právnu radu diskrétne? Poskytnem Vám konzultáciu cez WhatsApp, Messenger alebo telefón v termíne a čase, ktorý Vám vyhovuje.

Výhody

 • Jednoduchosť: postup je veľmi jednoduchý.
 • Osobný kontakt: hovoríme spolu rovnako, ako v mojej kancelárii.
 • Pohodlie: nemusíte opustiť svoje bydlisko alebo miesto, kde sa zdržiavate.
 • Rýchlosť: služba môže byť poskytnutá v priebehu niekoľko hodín od zaplatenia.
 • Cena: viete vopred, koľko budete platiť. Cena je stanovená za rozhovor, ktorého dĺžka nepresiahne jednu hodinu. V prípade súrnej požiadavky je možné dohodnúť si poskytnutie online právnej služby aj mimo pracovné dni, za príplatok 50% k základnej cene. Po ukončení konzultácie sa nespotrebované minúty do prípadnej nasledujúcej konzultácie nezapočítavajú.

Ako zadať otázku

 • Opíšte svoj problém, pokiaľ možno stručne.
 • Ak máte doklady, ktoré s vecou súvisia, pošlite mi ich ako prílohu priamo mailom. Moju mailovú adresu nájdete v spodnej časti stránky.
 • Zadajte mi otázku alebo otázky, ktoré chcete riešiť.

Ako postupovať

 • Zatelefonujte mi: v spodnej časti stránky vidíte telefónne čísla. Osobne si dohodneme termín a podrobnosti konzultácie, alebo
 • Pošlite mi e-mail: v spodnej časti tejto stránky vyplňte kontaktný formulár tak, že do poľa „Email“ napíšte e-mailovú adresu, kde si želáte dostať návrhy termínov konzultácií. Do poľa „Telefón“ uveďte Vaše kontaktné telefónne číslo.
 • Zadanie problému: pokiaľ ste použili kontaktný formulár na dohodnutie telefonickej konzultácie, opíšte obsah Vášho problému do poľa „Správa“. Pomôže mi to pri príprave na konzultáciu.
 • Odoslanie: začiarknite povinný súhlas, zadajte kontrolný súčet a kliknite na tlačidlo „Odoslať“. Obratom Vám zašlem potvrdenie prijatia správy. V najbližšom voľnom čase sa s Vami spojím telefonicky alebo mailom a dohodneme si ďalšie podrobnosti.
 • Platba: ak s navrhnutým termínom a cenou súhlasíte, vykonajte úhradu platobnou kartou prostredníctvom služby Platba kartou (CardPay). Platba je realizovaná cez platobnú bránu na zabezpečených stránkach Tatra banky. Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro a Diners Club. Po úhrade sa spolu spojíme v dohodnutom termíne.
  Úhradu môžete vykonať aj priamym prevodom na bankový účet. V tomto prípade sa s Vami spojím po pripísaní platby na náš účet, čo trvá 1 – 2 dni v závislosti od rýchlosti prevodu z Vašej banky.

Upozornenie!

Právne služby ONLINE nie sú bezplatné právne poradenstvo, ale platená služba.

* - povinná položka. Vyplnenie a odoslanie formulára Vás k ničomu nezaväzuje.

5 + 1 =

Napíšte mi

Navštívte ma

Jakubovo nám. 13, 811 09 Bratislava

Som tu pre Vás
Pracovné dni:

Na základe telefonicky dohodnutého termínu.

Pon - Pia : 9:30 - 17:00

V iné dni alebo hodiny:

V súrnych prípadoch je možné dohodnúť stretnutie aj mimo vymedzeného času.

Advokátska kancelária JUDr. Jitka Hasíková s.r.o. poskytuje svoje služby v súlade so Zákonom o advokácii  č.586/2003 Z. z. a ďalšími predpismi, ktoré môžete nájsť na stránkach  Slovenskej advokátskej komory, právne služby sú poskytované za odplatu v súlade s vyhláškou MS SR 655/2004 Z. z.. Advokátska kancelária má uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu vzniknutú pri výkone advokátskej činnosti na sumu 1.500.000 Eur.

Podmienky používania

Právne ustanovenia

Zásady ochrany osobných údajov

Všeobecné obchodné podmienky

Mapa stránok