Právne služby online - mail

Potrebujete rýchlu a stručnú odpoveď na Vašu otázku? Máte jednoduchý problém a potrebujete sa zorientovať? Nechce sa Vám hľadať advokáta a chodiť k nemu do kancelárie? Vyplňte zobrazený formulár a všetko môžete vybaviť z pohodlia Vášho domova alebo Vašej práce! Ku každej otázke pristupujem individuálne. Spokojnosť klienta je pre mňa veľmi dôležitá.

Výhody

 • Jednoduchosť: postup je veľmi jednoduchý.
 • Anonymita: nemusíte sa osobne stretnúť s právnikom.
 • Pohodlie: nemusíte opustiť svoje bydlisko alebo miesto, kde sa zdržiavate.
 • Rýchlosť: služba môže byť poskytnutá do 24 hodín od zaplatenia.
 • Cena: viete vopred, koľko budete platiť. Pokiaľ by rozsah vami zadaných otázok prekročil stanovenú cenu 80,- Eur obratom Vám zašlem aktuálnu cenovú ponuku zodpovedajúcu požadovanému rozsahu práce. V prípade súrnej požiadavky je možné dohodnúť si poskytnutie online právnej služby aj mimo pracovné dni, za príplatok 50% k základnej cene.

Ako zadať otázku

 • Opíšte svoj problém, pokiaľ možno stručne.
 • Ak máte doklady, ktoré s vecou súvisia, pošlite mi ich ako prílohu priamo mailom. Moju mailovú adresu nájdete v spodnej časti stránky.
 • Zadajte mi otázku alebo otázky, ktoré chcete riešiť. Čím lepšie otázky položíte, tým konkrétnejšiu odpoveď Vám viem poslať. Z dôvodov časovej a pracovnej zaneprázdnenosti si vyhradzujem právo neodpovedať na všetky doručené požiadavky.

Ako postupovať

V spodnej časti tejto stránky vyplňte kontaktný formulár.

 • E-mail: do poľa „Email“ napíšte e-mailovú adresu, kde si želáte dostať odpoveď. Môžete uviesť i Vaše kontaktné telefónne číslo, pokiaľ by som potrebovala doplniť informácie, môžem Vám priamo zavolať.
 • Zadanie problému: do poľa „Správa“ napíšte obsah svojho problému.
 • Odoslanie: začiarknite povinný súhlas, zadajte kontrolný súčet a kliknite na tlačidlo „Odoslať“. Obratom Vám zašlem potvrdenie prijatia správy, potvrdím cenu za vypracovanie odpovede na Vaše otázky a oznámim Vám predpokladaný termín odpovede.
 • Platba: ak s navrhnutým termínom a cenou súhlasíte, vykonajte úhradu platobnou kartou prostredníctvom služby Platba kartou (CardPay). Platba je realizovaná cez platobnú bránu na zabezpečených stránkach Tatra banky. Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro a Diners Club. Po úhrade sa spolu spojíme v dohodnutom termíne.Úhradu môžete vykonať aj priamym prevodom na bankový účet. V tomto prípade sa s Vami spojím po pripísaní platby na náš účet, čo trvá 1 – 2 dni v závislosti od rýchlosti prevodu z Vašej banky.

Upozornenie!

Právne služby ONLINE nie sú bezplatné právne poradenstvo, ale platená služba.

* - povinná položka. Vyplnenie a odoslanie formulára Vás k ničomu nezaväzuje.

13 + 7 =

Navštívte ma

Jakubovo nám. 13, 811 09 Bratislava

Som tu pre Vás
Pracovné dni:

Na základe telefonicky dohodnutého termínu.

Pon - Pia : 9:30 - 17:00

V iné dni alebo hodiny:

V súrnych prípadoch je možné dohodnúť stretnutie aj mimo vymedzeného času.

Advokátska kancelária JUDr. Jitka Hasíková s.r.o. poskytuje svoje služby v súlade so Zákonom o advokácii  č.586/2003 Z. z. a ďalšími predpismi, ktoré môžete nájsť na stránkach  Slovenskej advokátskej komory, právne služby sú poskytované za odplatu v súlade s vyhláškou MS SR 655/2004 Z. z.. Advokátska kancelária má uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu vzniknutú pri výkone advokátskej činnosti na sumu 1.500.000 Eur.

Podmienky používania

Právne ustanovenia

Zásady ochrany osobných údajov

Všeobecné obchodné podmienky

Mapa stránok